Üks euroopa aednikest on aretanud välja tõeliselt hämmastava maasikasordi. See sort on võimeline küündima kuni 2 m kõrgusele ja andma saaki 5 kuud aastas. Ta kannab suuri, ilusaid marju, mida te saate noppida puhaste, tervete ja uskumatult aromaatsetena.

 

Juurdumiseks vajab roniv maasikas(registreeritud kaubamärk) üsna vähe ruumi. Ta kasvab mistahes pinnases, on külmakindel. Tema mahaistutamisele kulub ainult Mont Everest mõni minut, pärast seda jääb üle ainult panna toed ja aeg-ajalt kasta.

Nad muudavad teie aia mitmevärviliseks ja annavad saaki mitu aastat.

See on niivõrd vaimustav vaatepiltjälgida, kuidas maasikas kasvab päev-päevalt ikka kõrgemale ja kõrgemale, kuidas ta kattub lehtedega, õitega, seejärel aga marjadega, mis muutuvad üha suuremateks ja suuremateks, neid tekib üha rohkem ning nad hakkavad moodustama suuri punaseid kobaraid.

Kujutage endale ette oma laste rõõmu, kui te lubate neil korjata käesirutuse ulatusest neid suuri, magusaid, küpseid, puhtaid marju teie „maasikapuult”. Te võite neid korjata kuni külmadeni välja, ka siis veel, kui maasikahooaeg on ammu möödas ning aastast-aastasse annavad nad teile hurmavalt lõhnavaid vilju.

Jah, Teil ei tarvitse enam rohkem kummarduda selleks, et noppida maapinnalt mudaga määrdunud marju, mida on veel enne valmimist putukad ja konnad söönud.

Jah, ma soovin kasutada Teie eripakkumist ja saada väändmaasikat.
Loomulikult juhul, kui juhtub uskumatu asi ja ma ei saa hiljemalt 90 päeva pärast suuri maasikakobaraid, piisab mul Teile selle teada andmisest posti teel, (istikud+saateleht) ning mulle tagastatakse raha pankaülekandega.
1 partii 5 istikust hinnaga 219.- EEK
1 partii 10 istikust hinnaga ainult 359.- EEK (ma säästan 80 EEK)
1 partii 20 istikust hinnaga ainult 559.- EEK (ma säästan 300 EEK)
Ma tasun tellimuse eest istikute kättesaamisel. Täiendavalt pean ma maksma 79.- EEK pakendi ja saatmise eest.
*Nimi: *Perekkonnanimi:
* Tänav: Maja: Korter: Postiindeks: * Linn:
* E-mail: * Telefon:
Väänd ja külmakindel maasikas tarnitakse spetsiaalses pakendis, mis kaitseb tema juuri. Istutamist võimalik teostada kohe pärast istikute kättesaamist juhindudes juurdelisatud instruksioonist. Juhul, kui Te pole hiljemalt 90 päeva pärast saanud nendelt suuri marjakobaraid, süs kohustume me Teile raha tagasi maksma, pankaülekande teel tellitud maasikaistikute summa ulatuses.Estdirect Office OÜ. Reg.nr. 11118360 PK.51, Narva mnt. 1, 10502, Tallinn, Estonia.